دستگاه تزریق پلاستیک برقی

  • کاهش مصرف انرژی بین 30% تا 70% در مقایسه با ماشین های هیدرولیکی معمول، سرعت بالای باز و بسته شدن قالب تزریق، حرکات هماهنگ، کاهش سیکل تولید و بهره وری بالا و دقت بسیار بالا جهت تولید قطعات پزشکی، مهندسی و پیچیده.
  • حذف سیستم هیدرولیک، مناسب برای تولید قطعات حساس و بهداشتی.
  • نیروی قفل گیره از 60 تا 460 تن.
  • تولید دقیق تر، تکرار پذیری و کیفیت بهتر تولید با استفاده از درایور و موتور سروو بسیار دقیق، انکودر با دقت 500 CPR، شبکه اینترنت فوق سریع Real Time .
  • مجهز به سیستم کنترل KEBA ساخت کشور اتریش با مونیتور رنگی و منوی فارسی قابل اتصال به شبکه و کنترل از راه دور.

 

 

دستگاه­های تزریق پلاستیک برقی ایزومی در دو سری FF و FE ارائه می ­شوند. در سری FE تمامی حرکات دستگاه از قبیل حرکت گیره، تزریق، بارگیری و پران با استفاده از عملگرهای برقی انجام می­شوند. در دستگاه­های سری FF، برای گیره، تزریق، بارگیری و پران عملگرهای برقی در نظر گرفته شده است، اما به منظور اقتصادی شدن قیمت دستگاه، عملگرهای حرکت کالسکه و تنظیم ارتفاع قالب، از نوع هیدرولیکی هستند. از آنجا که حرکت کالسکه و تنظیم ارتفاع قالب، تاثیر چندانی بر دقت و تکرار پذیری تولید ندارند، دستگاه ­های سری FF به دلیل قیمت مناسب در اغلب کاربردها به دستگاه ­های تمام برقی سری FE ترجیح داده می ­شوند. استفاده از دستگاه سری FE تنها در مواردی توصیه می ­شود که به دلیل رعایت الزامات بهداشتی و لزوم کاربری دستگاه در اتاق تمیز استفاده از عملگرهای برقی مورد نیاز است.