درباره ما

شعار نکو بهینه ماشین :

انضباط، صداقت، دقت و سرعت

 • سرعت
 • دقت
 • صداقت
 • انضباط
نکو بهینه ماشین NBM
نکو بهینه ماشین NBM
نکو بهینه ماشین NBM
نکو بهینه ماشین NBM
اساس فعالیت‌های شرکت نکو بهینه ماشین

اساس کلیه فعالیت‌های شرکت بر پایه انضباط، صداقت، دقت و سرعت پایه ریزی شده است. از دیگر نکات مهم نکو بهینه ماشین، پشتیبانی مستمر مشتریان می‌باشد. این پشتیبانی به گونه ای است که استمرار تولید توسط مشتری از اهم فعالیت‌های نکو بهینه ماشین بوده و حتی درمواردی قطعات یدکی مورد نیاز، برای تعمیرات از روی دستگاه‌های نو تأمین شده است.

این رویکرد از باور تولیدی مدیران ارشد نکو بهینه ماشین نشأت گرفته و در تمام سطوح سازمانی شرکت تسری یافته است.

شناخت نیاز فعالان صنعت

ما همواره به دنبال شناخت نیاز تولیدکنندگان و فعالان صنعت پلاستیک ، تلاش جهت ارائه سرویس و خدمات بهتر هستیم. در راستای تحقق این هدف، امروز مفتخر به ارائه کلیه خدمات مورد نیاز از قبیل اجرای پروژه‌های کلید در دست (Turn Key)  و تجهیز و اتوماسیون کارخانه، توسط تیم مهندسی و خبره شرکت NBM هستیم.

همکاری و مشاوره با صنایع مختلف پلاستیک

در حال حاضر مفتخر به ارائه خدمات مشاوره‌ای گسترده و راه اندازی خطوط کامل تولید هستیم. تخصص و تجربه بسیار در صنعت پلاستیک، خلاقیت در طراحی بهینه محصول و همکاری با شرکت‌های مطرح تامین کننده دستگاه و ربات، ما را در بخش تولید قطعات پلاستیکی یاری رسانده و علاوه بر موارد فوق، در تولید و سفارش گیری انواع محصولات پلاستیکی با بالاترین سطح کیفی و استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت ارائه محصولاتی متمایز به مصرف کنندگان نیز می‌کوشیم.

این شرکت با فروش بیش از 4000 دستگاه تزریق پلاستیک توانسته است با صنایع مختلف پلاستیک همکاری نزدیکی داشته باشد.

درباره نکو بهینه ماشین

فعالیت شرکت نکو بهینه ماشین (NBM) در زمینه واردات، فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه‌های تزریق پلاستیک و لوازم جانبی از سال 1381 آغاز و در اواخر سال 1382 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران تحت شماره 218761 رسماٌ ثبت گردید.

با توجه به نیاز بازار از سال 1391 شرکت نکو بهینه ماشین اقدام به تولید دستگاه های تزریق پلاستیک کرده است.

NBM  در سال 1394 پس از 12 سال همکاری موفق با شرکت سازنده دستگاه‌های تزریق پلاستیک هایشینگ (Haixing)، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت ایزومی (Yizumi)،  یکی از بزرگترین شرکت‌های چینی سازنده دستگاه‌های تزریق پلاستیک گردید. در سال 1395 با توجه به نیاز بازار در بخش دستگاه‌های بادی و تکمیل سبد محصولات همکاری با شرکت لشان (Leshan) در بخش بادی آغاز شد. پس از آن سبد محصولات شرکت نکو بهینه ماشین (NBM)، روز به روز کامل‌تر شد و امروزه علاوه بر نمایندگی انحصاری سه شرکت مهم و مطرح در زمینه دستگاه‌های تزریق پلاستیک و دستگاه‌های بادی، قالب‌های تزریق پلاستیک، لوازم جانبی و انواع ربات صنعتی به سبد محصولات این شرکت اضافه گردید.

درباره ما

اهداف ما عبارتند از:

 • درک صحیح از نیازهای مشتریان و تلاش در راستای تامین آن.
 • نظم و آراستگی ظاهری، اتومبیل و محل ارائه خدمت.
 • گسترش و سرعت در محدوده خدمت رسانی.
 • بهبود سطح کیفی خدمات.
 • تامین به موقع قطعات یدکی و انبارش کلیه قطعات برای بهبود سرویس دهی.
 • شفاف سازی خدمات و پشتیبانی از محصول.
 • تحویل دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن.
 • حسن رفتار با مشتری.

درباره ما

خط مشی ما:

انضباط،کسب رتبه اول و پیشرو بودن جزئی جدایی ناپذیر از اهداف و باورهای بنده است، در این راه بدون توجه به حقوق مشتریان، ذینفعان و جامعه، آینده‌ای پایدار را نمی‌توان ترسیم نمود. بدیهی است ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت به وسیله بهره گیری از تکنولوژی‌های نوین همراه با انضباط، صداقت، دقت، سرعت و کوشش در راه کسب روزی حلال امکان پذیر است.
پیشرو بودن در کسب و کار بدون شناخت و تامین نیازهای مشتریان، سایر ذینفعان و رقابتی سالم مبتنی بر ارزش‌ها با رقیبان امکان پذیر نمی‌باشد. ما بر این باوریم رابطه‌ای مبتنی بر برد-برد بسازیم تا ضمن حصول یک آرامش قلبی، بقاء خود به خودی شرکت را تضمین نماییم.
در راه رسیدن به اهداف تنها شایستگی کافی نیست؛ بلکه سیستمی متشکل از شایستگان که به ارزش‌های والای انسانی و فنی معتقد و وفادارند، حصول نتیجه را امکان پذیر می‌نماید.
همچنین بر این اعتقاد هستیم که پویایی یک سیستم بدون توجه به صیانت از سرمایه‌های انسانی، توسعه آموزش، فرهنگ سازمانی، انگیزش و رضایت پرسنل امکان پذیر نخواهد بود.
بدیهی است در راه رسیدن به اهدافمان فراز و نشیب‌هایی خواهیم داشت لذا چابکی و پویایی را ویژگی الزامی سیستم دانسته، از همین رو اعتقاد داریم بازنگری و تغییر رویکردهای مورد نیاز جهت رسیدن به اهداف امری ضروری است.

مهرداد منصور گرکانی
مدیر عامل

دستاوردهای NBM

ما چه کرده ایم؟

23سال تجربه
21تیم خدمات پس از فروش
4317دستگاه فروخته شده

معرفی هیئت مدیره

 

مهرداد منصور گرکانی

مهرداد منصور گرکانی

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

مسعود مستشار

مسعود مستشار

رئیس هیئت مدیره

مجید منصور گرکانی

مجید منصور گرکانی

نایب رئیس هیئت مدیره

factory
factory

روش‌های مدیریت در NBM

اگر بگوییم مهم‌ترین ویژگی سازمان‌ها سیستم مدیریت آن‌ها است، بیراه نگفته‌ایم. آنچه سازمان‌ها را مستقل از نوع محصولی که ارائه می‌نمایند، پایدار و ماندگار در کسب و کار می‌نماید، سیستم مدیریت آن‌ها است. کم نبوده‌اند سازمان‌هایی که در دوره‌ای به اتکا شرایط مطلوب بیرونی و یا محصولی منحصر بفرد دوران خوشی را سپری نموده‌اند و پس از دوره‌ای از چرخه رقابت حذف شده‌اند.

خوشبختانه آنچه در NBM همواره مورد توجه بوده، رویکرد مدیریتی متکی بر نگرش سیستمی بوده است و دقیقاً بر همین اساس است که در بیش از دو دهه فعالیت با فراز و نشیب های بازار و تغییر پرسنل، مشتریان دچار مشکل نشده و ارائه محصولات و خدمات شرکت به نحو مطلوب ادامه داشته است.

نکو بهینه ماشین در سیستم‌های مدیریتی خود از ابزارهای نوین مدیریتی که بعضاً در شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی استفاده می‌شود بهره برده و در این راستا موفق شده فرایندهای سازمانی خود را تحت کنترل درآورده و از گزارشات برخط (آنلاین) در تصمیم گیری‌ها استفاده نماید.

factory
factory

اولویت‌های NBM

درک صحیح از نیازهای مشتریان و تلاش در راستای تامین آن‌ها گسترش مستمر سبد محصولات و تامین کلیه نیازها در صنعت پلاستیک صداقت در ارائه مشاوره‌های بهینه با نیاز مشتریان وقت شناسی، نظم و آراستگی گسترش و سرعت در محدوده خدمت رسانی بهبود سطح کیفی خدمات تامین به موقع قطعات یدکی و انبارش کلیه قطعات برای بهبود سرویس دهی شفاف سازی خدمات و پشتیبانی از محصول تحویل دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن حسن رفتار با مشتری
factory
factory

مشتری مداری در NBM

ايجاد بستر‌های مناسب سيستمی و فرايندی لازم به منظور برقراری ارتباط دو سويه، آسان و اثر بخش با مشتريان، و استفاده از نظرات ايشان در راستاي ارتقاء سطح كيفيت محصول و ارائه خدمات فروش و پس از فروش جهت افزایش رضايت مشتريان.

وقت شناسی و حضور به‌موقع درمحل مشتری، احترام به حقوق مصرف کننده است. خدمات درخواستی مشتری می بایست در کوتاه ترین زمان به وی ارائه شود.

همچنین به منظور ارتقاء دانش اپراتوران و سرپرستان کارگاه‌ها، دوره‌های تخصصی در کارخانه مشتریان و مرکز فنی و حرفه ای برگزار شده است.

factory
factory

مسئولیت اجتماعی

تعهد مفهومی چند وجهی در NBM است. امروزه سازمان‌ها علاوه بر فعالیت‌های اقتصادیشان همواره باید نسبت به پیشبرد و ارتقای محیط زیست و جامعه خود نیز در تلاش باشند، از این رو مقولات سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE (Health, Security, Environment مورد تأکید همیشگی مدیران این شرکت بوده است. این امر ریشه در اهمیتِ حفظ سلامت منابع انسانی و حفاظت از محیط زیست دارد.

پایه های اصلی رشد و تعالی شرکت NBM سرمایه‌های انسانی است که همواره در راستای پیشبرد و رضایت آن‌ها تلاش شده. از جمله مسئولیت‌هایی که این شرکت خود را در برابر نیروهای انسانی خود موظف و مسئول می‌داند، حفظ سلامت پرسنل می‌باشد.

از این رو پایش مستمر سلامت همکاران و انجام تخصصی معاینات شغلی پرسنل بصورت سالانه برگزار می‌شود. همچنین محیط کار از نظر انواع آلاینده و مسائل مربوط به ارگونومی بررسی می‌شود تا موجب افزایش رضایت شغلی و سطح کیفیت زندگی کاری همکاران گردد. رعایت اصول ارگونومی در محیط کار و ایجاد محیط و شرایط رفاهی مناسب با استانداردهای وزارت بهداشت، موجب کاهش ریسک و فشارهای روزانه در محیط کار می‌گردد.

ایمنی در محیط کار از دیگر ارزش‌هایی است که این شرکت به آن اهمیت بسزایی می‌دهد. تعدیل عوامل زیان آور، حفظ ابزار و وسایل ایمنی جهت ارتقای سلامت و ایجاد آگاهی از عوامل تهدید کننده در محیط کار، ترویج و ارتقاء سطح فرهنگ بهداشت محیط کار از طریق آموزش و مانورهای درون سازمانی از جمله اقدامات شرکت نکو بهینه ماشین در راستای مسئولیت اجتماعی در حفظ ایمنی و سلامت سرمایه‌های انسانی است.

تعهد در حفاظت از محیط زیست، ما را بر آن داشت تا قدمی کوچک در حفظ محیط پیرامون خود برداشته و از خودروهای گاز سوز در راستای کاهش آلودگی و حفظ محیط زیست استفاده نماییم.

همواره تلاش کردیم به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم بر ارتقا دانش در صنعت پلاستیک کمک نماییم. از دیگر مسئولیت‌های اجتماعی نکو بهینه ماشین می‌توان به آموزش‌های درون و برون سازمانی اشاره کرد. دوره‌های اپراتوری و آموزش سرپرستان با هدف آموزش و اشتغال زایی بصورت دوره ای برای ارائه مهارت‌های کارآمد برگزار می‌شوند. علاوه بر این، پیشرفت و تعالی پرسنل نیز جزو مسئولیت‌های اجتماعی ما محسوب می‌شود و در جهت ایفای آن فراخور نیاز همکاران دردوره‌های آموزشی داخل و خارج از ایران شرکت می‌کنند.

مسئولیت و تعهد دیگر این سازمان در برابر مشتریان است. ما خود را در قبال اعتماد و همراهی آن‌ها مسئول و متعهد می‌دانیم و در این راستا می‌کوشیم تا محصولات با کیفیت و منطبق با نیاز آن‌ها را تامین و عرضه نماییم. با تلاش تیم مهندسی شرکت، چیدمان خطوط تولید، طراحی مجدد محصول و کارخانه ، بنا بر نیاز مشتری و به منظور افزایش بهره وری در تولید، کاهش هدر رفت انرژی و مواد اولیه انجام می‌پذیرد. پاسخگویی سریع به مشتریان، رفع مشکلات دستگاه در کمترین زمان، انبارش و تامین قطعات یدکی اصلی از دیگر تعهدات و مسئولیت‌های این شرکت محسوب می‌شوند تا از توقف خطوط تولید جلوگیری کند.

ما استخدام می‌کنیم، به نکو بهینه ماشین بپیوندید.

فرصت‌های شغلی در حوزه های مختلف کسب و کار