درآمد دستگاه تزریق پلاستیک

درآمد دستگاه تزریق پلاستیک


درآمد ماهیانه دستگاه تزریق پلاستیک چقدر است؟

درآمد ماهانه دستگاه تزریق پلاستیک در بازه 30 تا 150 میلیون تومان قرار می گیرد. به ازای هر یک دستگاه سایز متوسط تزریق پلاستیک، درآمد روزانه تزریق پلاستیک از 1 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان متغییر است که مقدار دقیق آن به عوامل مختلفی مانند نوع محصول و بازار مصرف، اندازه و پیچیدگی محصولات در حال تولی و مواد اولیه مورد استفاده بستگی دارد.

به طور کلی، تزریق پلاستیک به دلیل هزینه نسبتاً پایین مواد اولیه و بازده تولید بالای دستگاه تزریق پلاستیک صنعتی بسیار سودآور است. یک ماشین تزریق پلاستیک کارامد با کمک نیروی کار ماهر و تجهیزات جانبی مناسب می‌تواند حجم بالایی از محصولات را در مدت زمان کوتاهی و طی یک پروسه اتوماتیک تولید کند که منجر خلق درآمد و سود سرشاری می‌شود. با این حال، پتانسیل درآمد حاصل از تزریق پلاستیک بدون چالش نیست و تولیدکنندگان در این صنعت باید همواره به دنبال نوآوری، بهبود مداوم محصولات و جلب رضایت مشتری باشند.

در ادامه به بررسی عوامل موثر در درآمد و سود آوری تزریق پلاستیک می‌پردازیم.

درامد-ماهیانه-تزریق-پلاستیک

درآمد تزریق پلاستیک

درآمد ماهیانه حاصل از تزریق پلاستیک در سال 1402 در بازه 30 تا 150 میلیون تومان به ازای هر دستگاه در هر ماه برآورد می‌شود، به عبارت دیگر می توان روزانه بین 1 تا 5 میلیون تومان از هر دستگاه تزریق پلاستیک کسب درامد کرد. کارخانه‌های تزریق پلاستیک با اضافه کردن تعداد دستگاه های خود می توانند درآمد خود چند برابر کنند.

درامد تزریق پلاستیک به عوامل مختلفی از جمله تعداد و تناژ دستگاه های تزریق پلاستیک، اندازه و پیچیدگی قالب ها، مواد اولیه مورد استفاده و بازدهی فرایند تولید بستگی دارد. علاوه بر این موارد، هزینه نیروی کار نیز می تواند تاثیر بسزایی در درآمد کسب و کارها در صنعت تزریق پلاستیک داشته باشد. برای به حداکثر رساندن سودآوری، تولیدکنندگان باید این هزینه ها را با دقت مدیریت کنند و به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود کارایی و کاهش ضایعات باشند. نکته مهمی که در اینجا باید مورد توجه قرار گیرد این است که مثلاً با 2 برابر شدن تعداد دستگاه ها، بسیاری از هزینه های سربار مانند اجاره کارگاه، هزینه بازاریابی و تبلیغات، حقوق پرسنل، بیمه و هزینه های آب و برق، کمتر از 2 برابر افزایش خواهند یافت که این ویژگی می تواند سوداوری تزریق پلاستیک از طریق توسعه کسب و کار و افزودن بر تعداد دستگاه ها را به طرز مطلوبی ارتقاء بخشد.

تزریق پلاستیک یک صنعت بسیار سودآور است که انتظار می‌رود درآمد جهانی آن تا سال 2025 از 360 میلیارد دلار فراتر رود. این رشد درامد در اثر افزایش تقاضا برای محصولات پلاستیکی در طیف گسترده‌ای از صنایع از جمله خودروسازی، صنایع بسته‌بندی، لوازم الکترونیکی و تجهیزات پزشکی حاصل می شود. به طور کلی، پتانسیل درآمدی تزریق پلاستیک قابل توجه است، اما موفقیت در این صنعت مستلزم ترکیبی از تخصص فنی، کارایی عملیاتی و تعهد استوار برای رضایت مشتری است. شرکت هایی که بتوانند به این اهداف دست یابند، موقعیت خوبی برای رشد بلندمدت و سودآوری در بازار تزریق پلاستیک دارند.

از ابتدای صنعتی سازی تولید پلاستیک تاکنون، هر روز بر میزان مصرف و تقاضای پلاستیک در جهان افزوده شده است. تاکنون هیچ ماده ای یافت نشده است که به آسانی و ارزانی پلاستیک قابل فراوری بوده و با آن قابل جایگزین شدن باشد. تمامی پیش بینی ها از ادامه ی روند افزایشی تولید و مصرف پلاستیک در جهان حکایت می کند و بر این اساس می توان آینده ی صنعت پلاستیک را تا دهه های آتی روشن ارزیابی کرد. تزریق پلاستیک متداول ترین روش فراوری پلاستیک است، بیش از 80 درصد قطعات پلاستیکی چند بار مصرف مانند لوازم آشپزخانه، اجزاء لوازم خانگی، قطعات خودرو و … که همه روزه با آن ها سر و کار داریم به روش تزریق پلاستیک ساخته می شوند. با ظهور فناوری IML، تزریق پلاستیک سهم قابل توجهی نیز در تولید ظروف یکبار مصرف پیدا کرده است.

صنعت تولید پلاستیک پتانسیل فعالیت و رشد در همه نقاط جهان را دارد و این صنعت در یک یا چند کشور خاص قابل تمرکز نیست. ریشه این موضوع در چگالی پایین پلاستیک نهفته است که باعث می شود قطعات پلاستیکی نسبت حجم به وزن بالایی داشته و از این رو حمل و نقل آنها به نقاط دوردست پرهزینه شود. این ویژگی باعث تمرکززدایی و تبدیل صنعت پلاستیک سازی به صنعتی جهانی و غیر قابل انحصار شده است، بنابراین هر تولیدکننده ای در عرصه بازارهای محلی از مزیت رقابتی برخوردار است.

علاوه بر موارد گفته شده، برخورداری کشور از منابع نفت و گاز و صنایع پتروشیمی، دسترسی به مواد اولیه ارزان قیمت را برای پلاستیک سازان میسر ساخته است، بر همین اساس صنایع پلاستیک سازی کشور شکوفا شده و تزریق کاران ایرانی توانایی رقابت با تولیدکنندگان چینی را نه تنها در بازار داخلی، که در بازار کشورهای همسایه نیز دارا هستند.

تزریق پلاستیک چیست: راهنمای جامع تزریق پلاستیک
مشاهده مقاله

درآمد تزریق پلاستیک

کسب درآمد به کمک دستگاه تزریق پلاستیک

دستگاه تزریق پلاستیک یکی از دستگاه های صنعتی است که به کمک آن می‌توان به درآمد ماهیانه قابل توجهی دست یافت. این دستگاه‌ بر اساس فرایند ساده ای کار می کند و به گونه‌ای طراحی شده تا کار کردن با آن برای نیروی انسانی آسان باشد. دستگاه تزریق پلاستیک دارای قابلیت تولید انبوه است و به راحتی می‌تواند تولید یک قطعه را بارها و بارها تکرار کند و پاسخگوی نیاز صنایع مختلف باشند،  از طرفی با خرید یک دستگاه و چندین قالب مختلف می‌توان محصولات متفاوت تولید و به بازار عرضه کرد. اگر به دنبال یک ایده خط تولید با درآمد بالا هستید، تزریق پلاستیک انتخابی کاملاً هوشمندانه است. در حال حاضر با پیشرفته شدن فناوری دستگاه های تزریق پلاستیک و رونق گرفتن این صنعت، درآمد حاصل از تزریق پلاستیک به صورت روزافزون در حال افزایش است.

اهمیت خرید دستگاه تزریق پلاستیک با کیفیت

در حالی که هزینه یک دستگاه تزریق پلاستیک مهم است، سرمایه گذاری در یک دستگاه با کیفیت به همان اندازه مهم است. یک دستگاه تزریق پلاستیک با کیفیت، محصولات با کیفیت بالا تولید می کند و در دراز مدت سود آوری بیشتری را به همراه خواهد داشت. علاوه بر این، سرمایه گذاری در یک دستگاه تزریق با کیفیت در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود، زیرا نیازی به تعمیر و تعویض مداوم قطعات ندارید. هنگام ارزیابی کیفیت یک دستگاه قالب گیری تزریقی، مهم است که شهرت برند، مواد به کار رفته در ساخت آن و سطح پشتیبانی مشتری و خدمات پس از فروش ارائه شده توسط سازنده را در نظر بگیرید.

دستگاه تزریق پلاستیک چیست؟ [راهنمای جامع]
مشاهده مقاله
“]

برای شروع کار تزریق پلاستیک چقدر سرمایه لازم است؟

حداقل امکاناتی که برای ورود به حرفه تزریق پلاستیک مورد نیاز است شامل دستگاه تزریق پلاستیک، قالب و دستگاه آسیاب است. گرچه در مواردی که دسترسی به منبع آب خنک وجود نداشته باشد، برج خنک کننده و یا چیلر نیز مورد نیاز خواهد بود.

با توجه نوسانات شدید قیمت ها و از طرف دیگر گستردگی انواع ماشین آلات موجود در بازار از لحاظ برند و امکانات، ارائه لیست قیمت دستگاه تزریق پلاستیک تنها موجب سردرگمی خوانندگان خواهد شد، بنابراین یک راه مناسب برای تخمین سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کارخانه تزریق پلاستیک اطلاع از حدود قیمت دستگاه تزریق پلاستیک بر اساس تناژ آن است. قیمت هر تن دستگاه تزریق پلاستیک چینی نو در سال 1401 به طور میانگین در بازه ی میان 8 تا 12 میلیون تومان قرار دارد.

برای مشاهده لیست قیمت دستگاه تزریق پلاستیک به مشاهده لیست قیمت دستگاه تزریق پلاستیک (nbmmachinery.com) مراجعه کنید.

درآمد تولید سبد پلاستیکی

برای تولید سبد 18 کیلویی میوه به یک دستگاه تزریق پلاستیک 380 تن با موتور معمولی، یک دست قالب سبد و یک دستگاه آسیاب دهانه 60 سانتی متری احتیاج است که مجموع قیمت آنها برابر است با:

تجهیزات مورد نیاز برای تولید سبد 18 کیلوییقیمت ابتدای سال 1402 (تومان)
دستگاه تزریق 380 تن مخصوص تولید سبد4،000،000،000
قالب سبد 18 کیلویی350،000،000
آسیاب دهانه 60 سانت250،000،000
مجموع (تومان) 4،600،000،000
تجهیزات و سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کارگاه تزریق پلاستیک

برای تولید سبد پلاستیکی، دست کم یک سوله 200 متری برای استقرار دستگاه، انبار مواد اولیه و انبار محصول تولیدی مورد نیاز است. هزینه اجاره سوله افزون بر مساحت و امکانات، به موقعیت مکانی آن نیز بستگی دارد، برای مثال هزینه اجاره ی یک سوله 200 متری مجهز به آب، گاز و برق سه فاز صنعتی در مناطق شمال غربی ایران در حدود ماهی 30 میلیون تومان است، در حالی که اجاره همین سوله در شهرک های صنعتی استان تهران هزینه بیشتری دارد. علاوه بر سرمایه لازم برای خرید تجهیزات و تامین فضای مورد نیاز، سرمایه در گردش برای خرید مواد اولیه تولید پلاستیک و پرداخت هزینه های برق و … نیز باید مورد توجه قرار گیرد. در مثال تولید سبد میوه 18 کیلویی با فرض فروش اعتباری محصول با بازپرداخت سه ماهه، سرمایه در گردش برای خرید حداقل 125 تن مواد اولیه در شروع کار ضروری است. مواد اولیه مورد استفاده در تولید سبد میوه، پرک پلاستیک آسیابی تزریقی است که میانگین قیمت هر کیلوی آن در ابتدای سال 1402 حدود 15 هزار تومان بوده است، با این حساب حداقل 1 میلیارد و 875 میلیون تومان سرمایه در گردش برای تامین مواد اولیه و تامین مخارج کارخانه برای یک بازه زمانی سه ماهه مورد نیاز است.

خط تولید سبد پلاستیکی (تجهیزات + سرمایه)
مشاهده مقاله

با جمع هزینه تجهیزات و سرمایه در گردش، برآوردی که برای راه اندازی خط تولید سبد 18 کیلویی به دست می آید در حدود 6 میلیاردو 600 میلیون تومان است. البته با توجه به این نکته که قیمت های ذکر شده در این مثال مربوط به ابتدای سال 1402 است، در ماه های آتی سال جاری امکان افزایش آنها وجود خواهد داشت.

دوره بازگشت سرمایه در تزریق پلاستیک چقدر است؟

دوره بازگشت سرمایه در حرفه تزریق پلاستیک برای هر محصولی متفاوت است، اما به صورت کلی نرخ بازگشت سرمایه و درآمد ماهانه تزریق پلاستیک بسیار مطلوب است. برای نمونه درآمد ماهانه تزریق پلاستیک 400 تن به طور متوسط در حدود ماهی 150 تا 200 میلیون تومان برآورد می شود، بر این اساس دوره بازگشت سرمایه تزریق پلاستیک در حرفه تولید سبد 18 کیلویی در حدود 3 سال طول می­کشد، اگرچه در موارد زیادی نیز به دلایل گوناگونی درآمدزایی افزایش یافته و دوره بازگشت سرمایه کوتاه تر می شود. تولید سبد پلاستیکی فشار زیادی به دستگاه تزریق پلاستیک وارد می­آورد و آن را با سرعت زیادی فرسوده می­کند. میانگین عمر مفید دستگاه­های تزریق سبد عموماً در حدود 8 سال است که در مقایسه با صنایع دیگر مانند صنعت تولید قطعات خودرو و لوازم خانگی کوتاه به نظر می­رسد. دوره بازگشت سرمایه 3 ساله به این معنی است که درآمد کسب شده پس از گذشت 3 سال با اصل سرمایه اختصاص داده شده به خرید دستگاه، قالب و لوازم جانبی برابری خواهد کرد و به عبارتی دستگاه پول خود را در می­آورد، پس از آن دستگاه تزریق پلاستیک اختصاص داده شده به تولید سبد برای 5 سال از مجموع 8 سال به درامد زایی خالص خواهد پرداخت که این نشان دهنده ی سودآوری بالای کسب و کار تزریق پلاستیک است. در خصوص تولید قطعات دیگر مانند لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی که به اندازه ی سبد میوه دستگاه تزریق پلاستیک را فرسوده نمی کنند، عمر مفید دستگاه ممکن است به چند دهه نیز برسد، بنا بر این با در نظر گرفتن نرخ بازگشت سرمایه دستگاه تزریق به این نتیجه خواهیم رسید که بی دلیل نیست از دستگاه تزریق پلاستیک با عنوان دستگاه چاپ اسکناس یاد می­شود.

نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در تزریق پلاستیک چقدر است؟

نرخ بازگشت سرمایه در صنعت تزریق پلاستیک بین 30 تا 50 درصد است که در مقایسه با بسیاری از صنایع تولیدی عددی بسیار مطلوب است و با توجه به آینده ی روشن این صنعت، سرمایه گذاری هوشمندانه و حساب شده در آن اقدامی بسیار سودمند خواهد بود.

دوره بازگشت سرمایه در برخی از صنایع تولیدی مانند تولید لوازم خانگی، تولید تجهیزات پزشکی پلاستیکی، تولید وسایل یکبار مصرف پزشکی، تولید قطعات پلاستیکی بهداشتی و آرایشی معمولاً در حدود 2 سال و برای سایر صنایع مانند تولید ظروف یکبار مصرف، تولید قطعات خودرو و تولید سبد 3 سال می باشد.

محصولات پلاستیکی با تقاضای روزافزونی مواجه هستند، بنابراین همیشه تولیدکنندگان تازه وارد می توانند به عرصه رقابت وارد شده و از مزایای تولید بهره مند شوند. در این میان حتما باید به بازار فروش محصول به صورت ویژه ای توجه شود. در تمام اصناف تولیدی، فروش محصول همواره مهم تر از تولید آن بوده و چنانچه محصول تولید شده به موقع و با قیمت مناسب به فروش نرسد، تولیدکننده با خطر ورشکستگی روبرو خواهد شد.

توصیه ی اکید این است که پیش از تولید هر محصولی، ابتدا بازار هدف محصول خود را شناسایی و با دقت ارزیابی کنید، حتی با خریداران بالقوه وارد مذاکره و عقد قرارداد شوید تا از این راه ریسک سرمایه گذاری خود را به حداقل برسانید.

سودآوری تزریق پلاستیک در آینده چگونه خواهد بود؟

راه اندازی کسب و کار تزریق پلاستیک مستلزم سرمایه گذاری اولیه قابل توجهی در ماشین آلات، قالب، مواد اولیه و تاسیسات است، بنابراین پیش از اقدام به این کار لازم است تا یک دید کلی درباره آینده بازار و این صنعت بدست آورد.

با افزایش فرهنگ مصرف کننده مبتنی بر راحتی، تقاضا برای محصولات پلاستیکی تزریقی به طور پیوسته در حال افزایش است. قطعات پلاستیکی به طور گسترده در صنایعی مانند خودروسازی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیک، پزشکی و بسته بندی استفاده می شوند. گزارش های تحقیقات بازار حاکی از چشم انداز مثبت صنعت تزریق پلاستیک و پیش بینی رشد ثابت در سال های آینده است. رشد آتی این صنعت به عواملی مانند پیشرفت های فناورانه، گسترش دامنه کاربرد محصولات پلاستیکی و افزایش آگاهی عمومی از مفهوم توسعه پایدار نسبت داده می شود.

ارزش بازار جهانی پلاستیک در سال 2022 میلادی نزدیک به 609 میلیارد دلار بوده است که تا سال 2028 به حدود 811 میلارد دلار خواهد رسید. رشد 33 درصدی این صنعت تنها در طول 6 سال می تواند فرصت ها و پتانسیل های فراوانی را برای توسعه کارخانجات تولید پلاستیک پدید آورد.

چگونه می­توان درآمد زایی تزریق پلاستیک را افزایش داد؟

برای کسب درآمد بیشتر از تزریق پلاستیک باید در نخستین گام دانش تخصصی خود را در ارتباط با مواد اولیه و دستگاه تزریق پلاستیک را بالا ببرید. شناخت فرایند کار دستگاه و ویژگی­های مواد اولیه پلیمری این امکان را به شما می­دهد تا بهره وری خط تولید محصولتان را افزایش دهید و از این راه سود بیشتری بدست آورید.

انتخاب محصول و زمینه کاری مناسب یکی از مهمترین عوامل موثر بر میزان سود تزریق پلاستیک است، به طوری که سود تولید پلاستیک برای محصولاتی که بازار فروش آنها به اشباع نرسیده و رقبای کمتری دارند همواره بیشتر است. بنابراین تغییر محصول در بسیاری از مواقع مهم ترین روش برای افزایش سود و درآمد در صنعت تزریق پلاستیک به شمار می­رود.

استفاده از روش­های اتوماسیون تولید در تزریق پلاستیک مانند استفاده از انواع کانوایر، قالب راهگاه گرم، ربات­های قطعه بردار و اینسرت گذار یکی دیگر از راه­های افزایش سود تزریق پلاستیک محسوب می­شود. در این روش با حذف کامل و یا کاهش تعداد نیروی انسانی، در هزینه نیروی انسانی صرفه جویی شده و سود دهی افزایش می­یابد.

خرید دستگاه تزریق پلاستیک با کیفیت و دارای فناوری پیشرفته یکی دیگر از روش­های بسیار موثر برای افزایش سودآوری در صنعت تزریق پلاستیک است. از جمله مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه تزریق با کیفیت و پیشرفته می­توان به بازدهی تولید بالا، کاهش ضایعات تولید، نرخ خرابی بسیار پایین و افزایش کیفیت محصول تولیدی اشاره کرد.

به طور کلی 8 روش اصلی برای افزایش سود تزریق پلاستیک عبارتند از:

 • شناسایی و فعالیت در بازارهای بکر و پر سود
 • پیاده سازی استراتژی فروش و بازاریابی موثر
 • استفاده از ماشین آلات پیشرفته
 • بهینه سازی قیمتی مواد اولیه و افزودنی ها
 • بهبود طراحی و بهینه سازی قالب
 • کاهش ضایعات تولید
 • بهینه سازی فرایند تولید
 • ایجاد روابط استراتژیک با تامین کنندگان و مشتریان

چرا حرفه ی تزریق پلاستیک بسیار سوداور است؟

تزریق پلاستیک به عنوان یک روش برای تولید انبوه قطعات و محصولات پلاستیکی، نه تنها حرفه­ای پولساز و پر تقاضا است بلکه ویژگی­های منحصر به فرد دیگری نیز دارد برای علاقه مندان سرمایه گذاری در کسب و کارهای تولیدی بسیار جذاب می­باشند.

بازدهی بازگشت سرمایه سالانه تزریق پلاستیک بین 30 تا 50 است که بازه­ای مطلوب در کسب و کارهای تولیدی به حساب می­آید. این میزان بازدهی به این معنی است که درآمد حاصله از یک دستگاه تزریق پلاستیک در هر سال بین 30 تا 50 درصد هزینه صرف شده برای خرید آن است، بنابراین سودآوری در این صنف بسیار بالا است.

قطعات تولید شده با دستگاه تزریق پلاستیک بسیار پر کاربرد می­باشند بسیاری از آنها استفاده روزمره و یا مصرفی دارند که باعث وجود تقاضای همیشگی می­شود. علاوه بر حمل و نقل قطعات پلاستیکی به فواصل دور اغلب اقتصادی نیست، چنین مساله­ای باعث خلق مزیت رقابتی برای تولید کنندگان محلی می­شود چرا که برای دسترسی به بازارهای محلی هزینه حمل و نقل کمتری می­پردازند. این مزیت بالقوه همواره این فرصت را در اختیار سرمایه گذاران قرار می­دهد که با راه­اندازی کارگاه تزریق پلاستیک در نزدیکی بازار هدف، فروش محصول و کسب درآمد از این حرفه را تضمین کنند.

دیگر مزایای مهم دستگاه تزریق پلاستیک مانند کاربری آسان، تولید تک فرایندی، نرخ تولید بالا، قابلیت اتوماسیون، هزینه تولید پایین و قیمت مناسب مواد اولیه باعث محبوبیت روز افزون این دستگاه شده است. معتبر­ترین پیش­بینی­ها ارزش بازار محصولات پلاستیکی در چند دهه آینده را صعودی ارزیابی می­کنند، از این رو سرمایه گذاری هوشمندانه در حوزه تولید قطعات تزریقی پلاستیکی یکی از کم ریسک ترین سرمایه گذاری­های تولیدی به شمار می­رود.

مشاوره رایگان انتخاب دستگاه تزریق پلاستیک

شما همراهان گرامی می‌توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید دستگاه تزریق پلاستیک با کارشناسان فروش نکو بهینه ماشین از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و در کمترین زمان ممکن بهترین دستگاه تزریق پلاستیک مناسب ایده‌های خود را انتخاب نمایید.

Reference:

https://www.statista.com/statistics/1060583/global-market-value-of-plastic/

Injection Molding Machine Market Size, Growth and Share | Analysis Report [2030 (fortunebusinessinsights.com)

Injection Molding Market Size & Share Report, 2022-2030 (grandviewresearch.

Injection Molding Process, Defects, Plastic (custompartnet.com)

 

 

 

درآمد ماهیانه دستگاه تزریق پلاستیک در بازه 30 تا 150 میلیون تومان قرار می گیرد. به طور کلی، تزریق پلاستیک به دلیل هزینه نسبتاً پایین مواد اولیه و بازده تولید بالای دستگاه تزریق پلاستیک صنعتی بسیار سودآور است. 

درآمد ماهیانه تزریق پلاستیک در بازه 30 تا 150 میلیون تومان قرار می گیرد. 

حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک نو در سال 1402 حدود 1 میلیارد تومان است.

شرکت NBM بهترین خدمات پس از فروش دستگاه تزریق پلاستیک در ایران را ارائه می­دهد و نماینده انحصاری شرکت Yizumi به عنوان یکی از 10 برند برتر دستگاه تزریق پلاستیک در جهان است.

19 دیدگاه

 • با سلام و تقدیم احترام فراوان به پرسنل شرکت محترم نکو بهینه ماشین. تعدادی دستگاه تزریق برند ایزومی از شما خریده¬ام و بسیار راضی هستم، واقعاً دستگاه¬های با دوامی هستند و پیشتیبانی شرکت هم عالی است.

  • سلام.من میخوام یک خط تولید تزریق پلاستیک راه اندازی کنم.آیا درآمد اینکار خوب است یا خیر

 • به نظرم برند پمپ هیدرولیک و شیرهای برقی از همه چیز مهمتره، دستگاه تزریق با هیدرولیک قوی یه عمر کار میکنه.

  • سلام من در شهرک صنعتی در حال ساخت سوله جهت تولید سبد میوه می‌باشم می‌خوام بدون درآمد داره یا نه ممنون

 • درود و سپاس بابت مطالب آموزشی مفیدتون، خواهشندم در خصوص معایب و مزایای دستگاه¬های تزریق پلاستیک عمودی هم مطالبی تهیه فرمایید. با تشکر

 • فروش دستگاه تزریق به صورت شرایطی هم دارید؟ قیمت دستگاه 90 تن فول سروو چنده؟

  • با عرض سلام. ببخشید حاتمی بودم از استان یزد …میخواستم این کار پر سودو شروع کنم ..فقط به راهنمایی و مشاوره نیاز دارم ..که چه دستگاهی بردارم و چه قطعه ای رو تو لید کنم …ممنون میشم راهنماییم کنید ..و این که به صورت اقساطی هم هست

 • وقت بخیر. دبه و گالن پلاستیکی با چه دستگاهی تولید می¬شوند؟ چقدر سرمایه برای تولید دبه و گالن مورد نیاز است؟ ممنون از مطالب خوبتون.

 • سلام، برای محاسبه نسبت L:D جهت تهیه مقاله دانشگاهی به کمک نیاز دارم، چطور می تونم از راهنمایتتون استفاده کنم؟

 • روش محاسبه توان تبرید برای انتخاب چیلر دستگاه تزریق پلاستیک را توضیح دهید.

 • لطفا درباره آخرین تکنولوژی¬های صنعتی اروپا در حوزه تولید پلاستیک مطالب بیشتری تهیه کنید. سپاسگزار شما هستم.

 • سلام از مطالب ارزشمندی که تهیه کردید سپاسگزارم، ممنون شما میشم اگر آموزش تخصصی دستگاه تزریق پلاستیک و دوره اوپراتوری دستگاه رو برگزار کنید.

 • برای تولید لوازم برقی مثل سه راهی و سوکت USB قالب ساز کار بلد و حرفه‌ای معرفی کنید ممنون میشم.

 • مشتری مداری این شرکت درجه یک و فوق العاده است. من چند تا سوال در مورد دستگاه تزریق پلاستیک داشتم که مهندس فروش شرکت با صبر و حوصله کامل راهنمایی کردن.

 • واقعا مقاله عالی بود و بسیار استفاده کردم. در مورد تناژ گیره شخصاً تجربه کردم که دستگاه¬های 3 صفحه¬ای به راحتی می¬تونن 15 تا 20 درصد نیروی بالاتری تولید کنن.

 • سلام و عرض ادب خدمت شما. خواهشی داشتم از خدمتتون، لطفا برای انتخاب دستگاه تزریق پلاستیک جهت تولید لوازم خانگی و تولید اسباب بازی پلاستیکی راهنمایی بفرمایید.

 • آیا با این اختلاف قیمت بین دستگاه تزریق پلاستیک ایرانی و چینی تولیدکننده ها میتونن به فکر خرید دستگاه وارداتی باشن؟

  • جناب جلالی عزیز، شما میتونید با تماس با شماره 02174914 به واحد فروش مجموعه وصل بشید تا راهنمایی لازم رو خدمتتون داشته باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *