از ابتدای شیوع ویروسِ کرونای جدید در چین، شهرهای بسیاری از جمله ووهان با کمبود شدید ماسک و تدارکات دارویی مواجه شده­ اند. تعدادی از مشتریان ایزومی در شهرهای شنزن و هونان با وجود تعطیلات سال نو، به صورت اضطراری و پیش از موعد شروع به کار کرده و با تولید تدارکات مورد نیاز برای بیماستان­های شهر ووهان، به بسیج ملی برای کنترل بیماری کرونا پیوسته ­اند.

این شرکت­ ها سفارشات انبوهی برای تولید بدنه ماسک تنفسی و اسپری دارویی دریافت کرده­ اند و برای تامین آن ها، با حداکثر ظرفیت به صورت شبانه روزی مشغول به کار هستند. شبکه CCTV از خط تولید یکی از این شرکت ­ها به نام Hunan Ahead Technology این گزارش را تهیه کرد:

1000IFrame

10011002

1004

Hunan Ahead Technology خط تولید شرکت

با توجه به گسترش نگرانی­ ها در خصوص همه­ گیری جهانی ویروسِ کرونای جدید، غلبه بر این بیماری اتحاد همه جانبه جامعه جهانی را طلب می­کند. همچنین همکاری تمامی صنایع در هر کجای زنجیره تامین تجهیزاتِ پزشکی و بهداشتی ضروری است. در همین راستا، شرکت ایزومی به عنوان سازنده ماشین ­آلات تزریق پلاستیک، با تمام توان کارِ خود را آغاز نموده و پشتیبانی همه ­جانبه از مشتریان و تلاش برای ساخت دستگاه ­های مورد نیاز در این نبردِ جهانی را در پیش گرفته است.

تلویزیون محلی هونان شروع به کار زود هنگام شرکت Hunan Ahead Technology را که با هدف یاری­رسانی به شهر ووهان انجام گرفته است را پوشش رسانه داد.

1005

1006

 

قطعات دستگاه حرارت سنج (تشخیص کرونا) که با استفاده از دستگاه تزریق پلاستیک 160 تن ایزومی ساخته شده­ اند.

مختصری در مورد شرکت Hunan Ahead Technology

این شرکت در سال 2008 میلادی تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ واقع شده است. یکی از زیر مجموعه ­های این شرکت که در شهر شنزن قرار دارد، به صورت اختصاصی در زمینه قالب سازی و تزریق پلاستیک فعالیت می­ کند. همچنین این شرکت در سال 2017 کارخانه ­ای در هونان تاسیس کرد که ساخت قالب­ های دقیق و پیچیده به منظور صادرات را دنبال می­ کند. علاوه بر قالب سازی، این کارخانه تجهیزات پلاستیکی با کاربردهای پزشکی، انرژی­ های نو، خودرویی و لوازم خانگی تولید می ­کند. در میان محصولات تولیدی این کارخانه، بدنه ماسک تنفسی و اسپری دارویی نیز وجود دارد که این روزها برای مبارزه با ویروسِ نوظهور کرونا اهمیت فوق العاده ­ای پیدا کرده­ اند.

همکاری شرکت Ahead Technology و ایزومی از سال 2010 آغاز شده و این شرکت تا کنون ده ­ها دستگاه تزریق پلاستیک از ایزومی خریداری کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.