درب بطری

شرکت نکو بهینه ماشین در سال 1396 با کار بر روی اولین درب پلاستیکی خود که StarCap1000 است وارد بازار درب های پلاستیکی شد. کارخانه تولید درب های پلاستیکی نکو بهینه ماشین به نام برند UniCap با StarCap1000 در بازار ایران به شهرت رسید. UniCap در حال حاضر 2 نوع مختلف درب مناسب برای جعبه های مربعی و باریک دارد. 

این کارخانه تولیدی، با تعریف سیستم‌های QA و QC داخلی به کیفیت محصول اهمیت می‌دهد تا کیفیت محصول را بالا و پایدار نگه دارد و از هرگونه نقص احتمالی روی محصولات جلوگیری کند. علاوه برمحصولات، به ماشین‌های خط تولید نیز اهمیت زیادی می‌دهیم. همه دستگاه ها دارای چک لیست جداگانه هستند که روی دستگاه نصب شده است و تنظیمات دستگاه فقط باید از این لیست تأیید شده دنبال شود. همچنین، بازدید دوره ای از هر دستگاه با لیست بررسی تعمیر و نگهداری آن همراه است تا از هرگونه نقص در خط تولید جلوگیری شود.​بهینه ماشین درب بطری

اگرچه خط تولید UniCap مجهز به سیستم دید دوربین کامپیوتری سریع و قابل اعتماد برای محصول نهایی است، اما بخش QC دستورالعملی برای بررسی محصولات هر دستگاه قبل از فرآیند مونتاژ و محصول نهایی اصلی را اجرا می نماید

بطری نکو بهینه ماشین

بهینه ماشین درب بطری

ما بر طراحی درب های پلاستیکی توسط فناوری های پیشرفته در بخش تحقیق و توسعه تمرکز می کنیم. انواع مختلفی از نقاط بحرانی وجود دارد که بر عملکرد درب های نهایی تأثیر می گذارد، مانند "گشتاور باز شدن" و "عملکرد نشتی". برای مصرف کننده ای که محصولات نوشیدنی را مصرف می‌کند، گشتاور باز کردن که مربوط به طراحی شکل کاتر درپوش است، مهم است.

مسئله مهم بعدی عملکرد نشتی برای مصرف کننده است که درپوش را می‌بندد و ترجیح می‌دهد هیچ نشتی از محتویات جعبه نوشیدنی وجود نداشته باشد. همه این الزامات فنی توسط بخش تحقیق و توسعه در نظر گرفته شده است. تجزیه و تحلیل کامپیوتری به تیم مهندسی کمک می کند تا روند طراحی را سرعت بخشد و هزینه های ساخت قالب آزمایشی را کاهش دهد.

با استفاده از شبیه‌سازی‌های مکانیکی کامپیوتری، UniCap می‌تواند هر درب پلاستیکی متناسب با نیاز مشتری را طراحی و توسعه دهد.

بطری4

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت تخصصی این واحد تولیدی مراجعه نمایید:

https://unicap.ir