فرآیند استخدام در نکو بهینه ماشین

آغاز همکاری

مصاحبه نهایی

مصاحبه تخصصی

مصاحبه مقدماتی

ارسال رزومه

ارزش‌های سازمانی نکو بهینه ماشین

نکو بهینه ماشین، مصمم در ساخت محیط کاری فراتر از فردا

WhatsApp Image 2018 11 18 at 08.15.051 1

خلاقیت و نوآوری

ما در نکو بهینه ماشین بر این باوریم که خلق، ارائه و اجرای ایده‌های جدید برای بقا، بهبود عملکرد، کاهش هزینه‌ها و افزایش رقابت و انگیزش کارکنان در سازمان تاثیر بسزایی دارد و همواره در تلاشیم با حمایت و تشویق افراد، بستری مناسب برای بروز استعدادها و ایده‌های کارکنان فراهم کنیم.

صداقت و شفافیت

نکو بهینه ماشینی‌ها در رقابت با رقبا، اصول اخلاقی و حرفه‌ای را رعایت می‌کنند و در روابط شخصی و سازمانی خود صداقت و شفافیت را، رکن اصلی رفتار و گفتار خود قرار داده‌اند. تمامی اعضای خانواده در برخورد با ذی‌نفعان، خویشتن‌دار و در دسترس بوده و امور محوله را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه می‌رسانند.

کارکنان شرکت نکو بهینه ماشین
fe788fae 1311 4b2d 811e 814eedff677e.JPG

احترام به شأن و کرامت انسانی

تمامی لایه‌های سازمانی در نکو بهینه ماشین متعهد به احترام به شأن و ارزش‌های انسانی هستند و هر گونه تبعیض مبتنی بر جنسیت، قومیت، نژاد، مذهب و سیاست مردود شمرده می‌شود و به حقوق، آبرو، کرامت انسانی و انتظارات منطقی افراد احترام گذاشته می‌شود.

در نکو بهینه ماشین ما برای گسترش فرهنگی متفاوت که روی توسعه‌ی فردی و کار گروهی متمرکز است، تلاش می‌کنیم. در این فرهنگ هر یک از ما به نوبه‌ی خود در مقابل مشتریان مسئول و منصف تربیت می‌شویم و بیشترین تلاش‌مان را برای ساخت محیط کاری پرنشاط و بالنده به کار می‌گیریم. در نکو بهینه ماشین افزون بر رعایت انصاف در تعامل‌های میان سازمان با کارکنان و کارکنان با کارکنان، برنامه‌های آموزشی، سیاست‌های مدیریتی و برنامه‌های توسعه شخصی همه و همه، این شرکت را در چند سال گذشته به بهترین محل کار در میان شرکت‌ها تبدیل کرده است. ما در نکو بهینه ماشین چشم به راه نیروهای خلاق، با انگیزه و متخصصی هستیم که کار کردن در محیط کاری پررونق و هدف‌مند را برگزیده‌اند.