ارزش های سازمانی نکو بهینه ماشین

نکو بهینه ماشین، مصمم در ساخت محیط کاری فراتر از فردا

WhatsApp Image 2018 11 18 at 08.15.051 1

خلاقیت و نوآوری

ما در نکو بهینه ماشین بر این باوریم که خلق، ارایه و اجرای ایده‌های جدید برای بقا، بهبود عملکرد، کاهش هزینه‌ها و افزایش رقابت و انگیزش کارکنان در سازمان تاثیر به سزایی دارد و همواره در تلاشیم با حمایت و تشویق افراد، بستری مناسب برای بروز استعدادها و ایده‌های کارکنان فراهم کنیم.

صداقت و شفافیت

نکو بهینه ماشینی ها در رقابت با رقبا اصول اخلاقی و حرفه‌ای را رعایت می‌کنند و در روابط شخصی و سازمانی خود صداقت و شفافیت را رکن اصلی رفتار و گفتار خود قرار داده‌اند. تمامی اعضای خانواده در برخورد با ذی‌نفعان، خویشتن‌دار و در دسترس بوده و امور محوله را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه می‌رسانند.

شرکت نکو بهینه ماشین
fe788fae 1311 4b2d 811e 814eedff677e.JPG

احترام به شان و کرامت انسانی

تمامی لایه‌های سازمانی در نکو بهینه ماشین متعهد به احترام به شان و ارزش‌های انسانی هستند و هر گونه تبعیض مبتنی بر جنسیت، قومیت، نژاد، مذهب و سیاست مردود شمرده می‌شود و به حقوق، آبرو، کرامت انسانی و انتظارات منطقی افراد احترام گذاشته می‌شود.

 

فرصت های شغلی نکو بهینه ماشین

بازاریابی و فروش

فنی

مالی

خدمات مشتریان

در نکو بهینه ماشین ما برای گسترش فرهنگی متفاوت که روی توسعه‌ی فردی و کار گروهی متمرکز است، تلاش می‌کنیم. در این فرهنگ هر یک از ما به نوبه‌ی خود در مقابل مشتریان مسئول و منصف تربیت می‌شویم و بیشترین تلاش‌مان را برای ساخت محیط کاری پرنشاط و بالنده به کار می‌گیریم.

در نکو بهینه ماشین افزون بر رعایت انصاف در تعامل‌های میان سازمان با کارکنان و کارکنان با کارکنان، برنامه‌های آموزشی، سیاست‌های مدیریتی و برنامه‌های توسعه شخصی همه و همه این شرکت را در چند سال گذشته به بهترین محل کار در میان شرکت‌ها تبدیل کرده است.

ما در نکو بهینه ماشین چشم به راه نیروهای خلاق، باانگیزه و متخصصی هستیم که کار کردن در محیط کاری پررونق و هدف‌مند را برگزیده‌اند.

فرآیند استخدام در نکو بهینه ماشین

آغاز همکاری

مصاحبه نهایی

مصاحبه تخصصی

مصاحبه مقدماتی

ارسال رزومه