chainaplas2024

نمایشگاه چایناپلاس 2024 یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین رویدادهای صنعت پلاستیک و ماشین‌آلات تزریق پلاستیک در منطقه‌ی آسیا است. این نمایشگاه سالانه در شهر گوانگژو چین برگزار می‌شود و به عنوان یکی از پلتفرم‌های کلیدی برای نمایش آخرین فناوری‌ها، محصولات و خدمات صنعت پلاستیک شناخته می‌شود.

در هر دوره از چایناپلاس، شرکت‌های برتر و بزرگی از سراسر جهان به نمایشگاه حضور می‌یابند تا جدیدترین محصولات، تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های صنعت پلاستیک را به مخاطبان خود معرفی کنند. این نمایشگاه فرصتی عالی برای برقراری ارتباطات تجاری، تبادل دانش فنی و ایجاد همکاری‌های جدید بین شرکت‌ها، تولیدکنندگان، تجار و صنعت‌گران است.

map chainaplas 2024

سه شرکت ایزومی، هایشینگ و لشان، که از برترین شرکت‌های سازنده ماشین آلات تزریق پلاستیک چینی هستند در این نمایشگاه حضور پر رنگی خواهند داشت.

چایناپلاس 2024 با حضور شرکت‌های پیشرو در زمینه تزریق پلاستیک، ارائه‌دهندگان ماشین‌آلات، تأمین کنندگان مواد اولیه و همچنین فعالان دیگر صنعت پلاستیک، به عنوان یک پلتفرم گسترده و جامع، فرصتی فراهم می‌کند تا روندها، نوآوری‌ها و چالش‌های این صنعت را بررسی و بحث کنند.

چایناپلاس به عنوان یک رویداد بین‌المللی، همواره توانسته است ارزش افزوده‌ای برای صنعت پلاستیک فراهم آورد و نقش مهمی در توسعه و پیشرفت این صنعت ایفا کند.

شرکت نکو بهینه ماشین NBM، نماینده رسمی شرکت‌های Yizumi، Haixing و Leshan در ایران، از شما صنعتگر گرامی دعوت می‌کند تا از غرفه‌های این شرکت‌ها در این نمایشگاه که از تاریخ 4 اردیبهشت الی 7 اردیبهشت 1403 ( 23 الی 26 آپریل 2024) در شهر شانگهای برگزار می‌شود بازدید فرمایید.

حضور ایزومی در نمایشگاه M’SIA-PLAS 2018 مالزی
مشاهده مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *