شعار نکو بهینه ماشین :
انضباط صداقت دقت و سرعت

فلسفه تاسیس شرکت نکو بهینه ماشین، ارائه سروس و خدمات مناسب به دستگاه های تزریق فروخته شده میباشد و با انجام اقدامات زیربنایی زمینه ارائه خدمات پس از فروش مناسب را در راستای چشم انداز و ماموریت های خود با محوریت سرویس های دقیق، سریع و با کیفیت برای مشتریان فراهم نموده است.
در حال حاضر این واحد ازطریق مدیریت در تامین قطعات یدکی اصلی و تاکید بر آموزش کارکنان و سرعت در ارائه سرویس به مشتریان و ایجاد زیرساختهای لازم بمنظور ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر در ارائه خدمات، در راستای افزایش رضایت مشتریان گام برمی دارد.
ما بر این باوریم:
•    وقت شناسی و حضور بموقع درمحل مشتری، احترام به حقوق مصرف کننده است.
•    با تلاش و کوشش، توجه به قوانین و مقررات شرکت، بهبود مستمر، طراحی فرآیندهای جدید و آموزش پرسنل متعهد، رضایت مشتریان خود را تامین و در راستای انتظارات ایشان عمل می کنیم.
•    توجه به نظم و آراستگی خود و محیط کار، موجب افزایش عزت نفس و نشاط مراجعه کننده می شود.
•    خدمات درخواستی مشتری می بایست در کوتاه ترین زمان و با حفظ نظافت محل سرویس به وی ارائه داده شود.

خدمات متمایز
پس از اتمام دوره گارانتی، سرویس های ویژه ای جهت پیشگیری از ایجاد مشکل و یا رفع...

تامین قطعات ولوازم یدکی اصلی
در انبار بزرگ NBM تمامی قطعات اصلی، در سایز و اندازه های مختلف، فرآهم آورده شده ،...

نیروی متخصص و کارآزموده
شرکت نکو بهینه ماشین در راستای ارتقاء سطح دانش متخصصان خود در حوزه خدمات فنی ،...

پاسخگویی 24 ساعته و خدمات رسانی سریع
کارشناسان واحد خدمات پس از فروش این شرکت بصورت 24 ساعته و طی 7 روز هفته و ایام...

قاسم سعیدی مدیرعامل شرکت تولیدی رضا پلاستیک حوزه فعالیت: لوازم خانگی
از سال 1384 با شرکت نکوبهینه ماشین همکاری می کنیم و طی این مدت رضایت کامل از ماشین آلات و خدمات پس از فروش این شرکت داریم. مهمترین ویژگی شرکت، خدمات پس از فروش آن هاست که در اسرع وقت، کوتاهترین زمان و با قیمت مناسب سرویس دهی می کنند.
همواره اولین انتخاب ما جهت خرید دستگاه شرکت NBM بوده است.
سلیمانی ماهینی مدیرعامل صنایع پلاستیک ماهینی حوزه فعالیت: لوازم خانگی
از سال 2008 با شرکت نکو بهینه ماشین آشنا شدیم و از دستگاههای این شرکت استفاده می کنیم. از نظر کیفیت و کمیت دسگاههای خوبی هستند و از همه مهمتر خدمات پس از فروش این شرکت است که در سریعترین زمان ممکن خود را به محل مشتری می رسانند . گارانتی را به معنای کامل در NBM تجربه کردیم
داوود همتیان مدیرعامل کیمیا پلاست از سال 2007 اولین دستگاه را این مجموعه محترم خریداری کردیم. با توجه به اینکه خدمات پس از فروش و برخورد پرسنل شرکت خیلی خوب بود این انگیزه را در ماایجاد کردند تا دستگاههای بیشتری خریداری کنیم تا جایی که خط IML را از شرکت نکو بهینه ماشین خریداری کردیم. به دوستان و همکاران خود همواره دستگاههای نکو بهینه ماشین را جهت خرید پیشنهاد داده ام. بارزترین ویژگی شرکت NBM، شخصیت مدیر عامل و پرسنل مجموعه، خدمات پس از فروش و برخورد خوب با مشتریانشان است. یهنی مشتری مداری NBM حرف اول را در کشور می زند.
مسعود ملکی قائم مقام مدیر عامل شرکت حمید صنعت فرد حوزه فعالیت: تجهیزات خودرو
مهمترین مزیت این شرکت بحث خدمات پس از فروش است و یک شرکت تولیدی با تکای به این خدمات میتواند اطمینان داشته باشد که دستگاهها همیشه در دسترس هستند. همکاران تضمین کیفیت ما در شرکت، پارامتر در دسترس بودن دستگاهها را برای مدیریت گزارش می دهند که دستگاههای شرکت NBM بالاترین نرخ در دسترس بودن را دارند که این مورد برای یک شرکت تولیدی بهترین گزینه ممکن است.
سید مرتضی کاظمی مدیرعامل شرکت رویال پلاست حوزه فعالیت: لوازم خانگی
نقطه قوت شرکت نکو بهینه ماشین، خدمات پس از فروش و سرعت در ارائه این خدمات است.
مهدی تاجی سرپرست واحد تعمیرات شرکت پرنگار پلاستیک اسپادانا حوزه فعالیت: اتصالات PVC
ما مجموعا 22 دستگاه تزریق پلاستک داریم که 18 دستگاه را از شرکت NBM خریداری کردیم. نقطه قوت شرکت NBM اینست که ما در اصفهان بصورت مستمر دسترسی به نمایندگی اصفهان داریم و ارائه خدمات آن ها راحت تر است.
اکبر حاجی معاون مدیر عامل مجموعه تولیدی پلیکای نگین سابقه آشنایی ما با شرکت NBM به سال 2009 باز می گردد. خیلی از عملکرد دستگاه خصوصا خدمات پس از فروش دستگاهها راضی هستیم. نقطه قوت شرکت NBM خدمات پس از فروش است. از لحظه خرید، تخلیه و نصب، ثانیه به ثانیه در کنار ما بوده اند. یکی از دستگاهها شب عید دچار مشکل شده بود و نیروهای خدمات پس از فروش NBM، روز سال تحویل، سرویس دهی کردند. مهمترین نقطه قوتشان این است که در اصفهان نمایندگی دارند.
خانم مهندس جودی مدیر تولید شرکت مدل پلاستیک سال 2008، تعداد 9 دستگاه از شرکت NBM خریداری کردیم. کیفیت دستگاهها خوب است. در زمان هایی که دستگاه به مشکل میخورد، پس از تماس باNBM، بعد از حدود 2 ساعت، در محل حاضر شده و مشکل را برطرف می کنند. از خدمات پس از فروش این شرکت راضی هستیم و مشتری مداریشان خوب است. تکنسین های خیلی خوبی دارند.

فیلم نظرات مشتریان