BMW20182018

مراسم قرعه کشی یک دستگاه BMW-X3 روز سه شنبه مورخ 97/09/27، در محل هتل المپیک برگزار شد.

  • انتخاب شیوه قرعه کشی BMW با حضور واجدین شرایط:

49 مشتری در این قرعه کشی شرکت داشتند که مقرر گردیده بود طی ساعت 18-16 در سالن آبگینه هتل المپیک حضور پیدا کنند و بعد از  سخنان  موسسه خیریه مهرسهیلا؛ در باره انتخاب یکی از  3 شیوه قرعه کشی ذیل رای گیری شود:

روش اول قرعه کشی: قرعه کشی به صورت معمول.

روش دوم قرعه کشی: اهدا BMW به موسسه مهرسهیلا.

روش سوم قرعه کشی: اهدا 50% مبلغ BMW به مهرسهیلا و 50% مابقی به برنده قرعه کشی.

در این مرحله 39 مشتری در رای گیری مشارکت کردند  که  رای آن ها به شرح ذیل شد: روش اول قرعه کشی: 28 رای،  روش دوم قرعه کشی: 2 رای، روش سوم قرعه کشی: 9 رای.

در نهایت از 49 مشتری، 4 مشتری متاسفانه در همایش حضور پیدا نکردند و شانس حضور در قرعه کشی را از  دست دادند.

45 مشتری حاضر در قرعه کشی کارت های شرکت در قرعه کشی خود را بر اساس امتیازاتشان برداشتند و به سالن A هتل المپیک برای بازدید از نمایشگاه دستگاه های تزریق پلاستیک  وارد شدند.

BMW20182018

از ساعت 18 الی 19 نمایشگاه دستگاه های تزریق پلاستیک  دو صفحه ای (D1)، ایستاده(عمودی) ایزومی و دستگاه تزریق پلاستیک سری H هایشینگ در سالن A برپا بود.

125002

136001

  • از ساعت 19 الی 21:30 ، سالن همایش هتل المپیک  شاهد برگزاری مراسم شرکت NBM بود که  رئوس این همایش به قرار ذیل  بود:

3021

  1. سخنرانی جناب آقای سلیمی (مدیراجرایی شرکت NBM) که ایشان  به طور کلی عمر15 ساله ی شرکت را به سه دوره تقسیم کردند:
پروژه ی کارخانه هوشمند ایزومی در قالب یک شهرک صنعتی کلید خورد
مشاهده مقاله

دوره ی اول فروش یک نوع دستگاه و تکیه بر خدمات پس از فروش.

دوره ی دوم شامل دوره ی شروع همکاری با شرکت ایزومی، لوازم جانبی تاپ استار، معرفی و فروش دستگاه های بادی لشان، خرید و فروش لوازم و ماشین آلات دست دوم، ارائه خدمات قبل از فروش، توسعه آموزش ها و نظارت بر تولید در شرکت سازنده .

دوره ی سوم مربوط به خلق ارزش است که شرکت نکو بهینه ماشین امروز در حال قدم گذاشتن به این دوره از عمر خود است. یعنی تمرکز بر روی مشکل و ارائه راه حل به جای  تمرکز بر فروش و خدمات که  در واقع مراسم قرعه کشی امروز نیز در خلق ارزش برای مشتریان، همنوعان و جامعه است.

ZGN9479.JPG

  1. سخنرانی جناب آقای مهرداد منصوری (مدیرعامل)، که ایشان بر اهمیت اتحاد و رقابت سالم تاکید داشتند و  برنده بودن را  نه در حذف یکدیگر بلکه در تعامل صحیح با یکدیگر دانستند. و با بیان اینکه یکی از ویژگی های بارز NBM  تعهد و وفادار بودن به عهد است، اظهار داشتند به رغم  وجود زمزمه هایی مبنی بر عدم برگزاری قرعه کشی به دلیل وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه، امشب  این قرعه کشی را انجام و BMW را به برنده تحویل خواهند داد.

 و در نهایت  گفتند در جهان امروز، وظیفه ما در فروش ماشین برای مشتری کافی نیست. ما  از این پس ارائه  کلیه فرآیند های صنعت پلاستیک را خواهیم داشت.

203203

جناب آقای محمدرضا نظری (دکتری مدیریت استراتژیک و بازاریابی):  اشکال بازاریابی ما در آن است که به مشتری مراجعه می کنیم و تنها خود را معرفی می کنیم. ما نباید به مشتریان بگوییم خود را چقدر خوب می شناسیم، بلکه کلید بازارایابی موفق در شناخت مشتری است. ایشان بیان کردند که بر اساس یافته های آینده پژوهی، صنعت تزریق پلاستیک در ده سال آینده در خاورمیانه بازار مطلوبی خواهد داشت که به نسبت عمر سایر صنایع که در برخی موارد (مانند تلویزیون) به یکسال کاهش یافته است، فرصت بسیار خوبی برای ایجاد توسعه و دریافت سود است.

برگزاری کلاس های آنلاین آموزش اپراتوری دستگاه تزریق پلاستیک
مشاهده مقاله

1113

تقدیر از  مدیر انجمن صنایع همگن ماشین سازان  و تجهیزات پلیمری و مدیرعامل شرکت خورشید و دریای شرق ، جناب آقای هرویک یاریجانیان  به دلیل زحمات و همکاری ایشان در این مراسم.

  1. برگزاری قرعه کشی : 3 نفر باقیمانده در قرعه کشی شرکت ایرانیان سیم کار، بهارزیست آزما پژوه و جناب آقای مسعود عرب زاده بودند که تصمیم گرفتند هر یک جایزه را با دو نفر دیگر تقسیم  و نفری 50 میلیون تومان نیز به موسسه مهرسهیلا اهدا کنند. در نهایت برنده نهایی شرکت ایرانیان سیم کار شد.

شرکت ایرانیان سیم کار- جناب آقای قاسمی

1002032

شرکت بهارزیست آزما پژوه-جناب آقای شکوری

 

شرکت لوله و اتصالات مسعود -جناب آقای مسعود عرب زاده

 

جناب آقای مونسان از جانب موسسه مهر سهیلا، از شرکت نکو بهینه ماشین و برندگان محترم قرعه کشی  قدردانی کردند چرا که با اهدای 150 میلیون تومان این موسسه  قادر خواهد بود که 30 نفر را به افراد تحت پوشش خود بیفزاید.

236

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *