شروع به کار از سال 1381

فعالیت شرکت نکو بهینه ماشین (NBM) در زمینه واردات، فروش و خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تزریق پلاستیک و لوازم جانبی از سال 1381 آغاز و در اواخر سال 1382 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران تحت شماره 218761 رسماٌ ثبت گردید.

NBM  در سال 1394 پس از 12 سال همکاری موفق با شرکت سازنده دستگاه های تزریق پلاستیک هایشینگ (Haixing)، موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت ایزومی (Yizumi)،  یکی از بزرگترین شرکت های چینی سازنده دستگاه های تزریق پلاستیک گردید. پس از آن سبد محصولات شرکت نکو بهینه ماشین (NBM)، روز به روز کامل تر شد و امروزه علاوه بر نمایندگی انحصاری دو شرکت مهم و مطرح در زمینه دستگاه های تزریق پلاستیک، فروش و توزیع دستگاه های بادی، قالب های تزریق پلاستیک، لوازم جانبی و انواع ربات صنعتی به سبد محصولات این شرکت اضافه گردید.

در حال حاضر مفتخر به ارائه خدمات مشاوره ای گسترده و راه اندازی خطوط کامل تولید هستیم. تخصص و تجربه بسیار در صنعت پلاستیک، خلاقیت در طراحی بهینه محصول و همکاری با شرکت های مطرح تامین کننده دستگاه و ربات، ما را در بخش تولید قطعات پلاستیکی یاری رسانده و علاوه بر موارد فوق، در تولید و سفارش گیری انواع محصولات پلاستیکی با بالاترین سطح کیفی و استفاده از مواد اولیه مرغوب جهت ارائه محصولاتی متمایز به مصرف کنندگان نیز می کوشیم.

این شرکت با فروش بیش از 2500 دستگاه تزریق پلاستیک توانسته است با صنایع مختلف پلاستیک همکاری نزدیکی داشته باشد.

ما همواره به دنبال شناخت نیاز تولیدکنندگان و فعالان صنعت پلاستیک ، تلاش جهت ارائه سرویس و خدمات بهتر هستیم. در راستای تحقق این هدف، امروز مفتخر به ارائه کلیه خدمات مورد نیاز  از قبیل اجرای پروژه های کلید در دست (Turn Key)  و تجهیز و اتوماسیون کارخانه، توسط تیم مهندسی و خبره شرکت NBM هستیم.

اساس کلیه فعالیت های شرکت بر پایه انضباط، صداقت، دقت و سرعت پایه ریزی شده است. از دیگر نکات مهم نکو بهینه ماشین، پشتیبانی مستمر مشتریان می باشد. این پشتیبانی به گونه ای است که استمرار تولید مشتری از اهم فعالیت های نکو بهینه ماشین بوده و حتی درمواردی قطعات یدکی مورد نیاز، برای تعمیرات از روی دستگاه های نو تأمین شده است.

این رویکرد از باور تولیدی مدیران ارشد نکو بهینه ماشین نشأت گرفته و در تمام سطوح سازمانی شرکت تسری یافته است.

اهداف ما عبارتند از:

  • درک صحیح از نیازهای مشتریان و تلاش در راستای تامین آن ها.
  • نظم و آراستگی ظاهری، اتومبیل و محل ارائه خدمت.
  • گسترش و سرعت در محدوده خدمت رسانی.
  • بهبود سطح کیفی خدمات.
  • تامین به موقع قطعات یدکی و انبارش کلیه قطعات برای بهبود سرویس دهی.
  • شفاف سازی خدمات و پشتیبانی از محصول.
  • تحویل دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن.
  • حسن رفتار با مشتری.
  • وقت شناسی و حضور به موقع در محل مشتری.